Pub Warszawski

Wieczorami zapraszamy Gości do Pubu Warszawskiego, znajdującego się w podziemiach Hotelu, gdzie atmosfera dwudziestolecia międzywojennego przenika się z unikalną gamą szlachetnych trunków.  O fantastyczną atmosferę zadbają profesjonalni barmani, którzy stawią czoła bardzo wymagającym gustom.

W ofercie Pubu Warszawskiego znajdują się alkohole nisko i wysokoprocentowe, piwa rzemieślnicze i regionalne, Nalewki Zagłębiowskie o niepowtarzalnych smakach - produkowane wyłącznie dla naszego Hotelu, drinki fantazyjne jak również chapsy, czyli przekąski pubowe - m. in. burgery z 100% wołowiny oraz pikantne gofry.

Pub Warszawski jest miejscem, gdzie można poluzować krawat po ciężkim dniu pracy, rozmowy przenieść na tematy mniej oficjalne i relaksowa się nad szklaneczką ulubionego trunku.

W skład oferty Pubu Warszawskiego wchodzą:

  • usługi związane z funkcjonowaniem pubu
  • usługi gastronomiczne
  • usługi drink - barowe
  • organizacja dancingów
  • organizacja imprez okolicznościowych
  • możliwości realizowania nietypowych zamówień związanych z istnieniem pubu (np. organizowanie urodzin, organizacja wieczoru irlandzkiego)
  • spotkania kultury irlandzkiej: wieczory poezji celtyckiej, wystąpienia grup tanecznych i wokalnych (głównie jigi, reele i hornpipes), wieczory pieśni chóralnych (Sean-nōs) przy akompaniamencie skrzypiec, akordeonu i bębna
  • stworzenie miejsca spotkań turystów - melomanów kultury irlandzkiej.

Menu

Rezerwacja

Napisz lub Zadzwoń

Galeria

Adam Liduk

Byliśmy z żoną niejako "z marszu" ponieważ inne restauracje były nieczynne. Pierwsze wrażenie po zejściu na dół, było niesamowite. Pięknie zagospodarowane wnętrza. Wszystko ze smakiem i gustowne. Jedzenie wyśmienite, a kelnerzy szarmanccy i nienachalni. Poczułem się trochę jak na planie filmu "Zaklęte rewiry". Pierwsza klasa. Na pewno wrócimy.

Moneaa

Bardzo stylowe i klimatyczne miejsce na romantyczną kolację we dwoje lub obiad w gronie rodziny czy przyjaciół. Smaczne i wyszukane dania plus miła obsługa. Ciekawa aranżacja wnętrza. Polecam.

Agnieszka S

Fajny, bardzo ciekawie urządzone miejsce w Sosnowcu. Obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie bardzo smaczne, co do cen każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Najlepsze dla mnie są desery lodowe, które są robione na miejscu.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17